All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > Tréninkové kempy > Profil země

Česká republika

 

ČESKÁ REPUBLIKA patří mezi stále vyhledávanější místa pro přípravné a tréninkové kempy fotbalových mužstev. Poprávu. Jde o fotbalovou zemi se slušným sportovně-technickým zázemím, v posledních letech se rychle zvyšuje i kvalita jednotlivých zařízení a úroveň služeb. Vnitrozemský stát se může pochlubit i pestrou přírodou, v níž nechybí hory, stejně tak bohatstvím kulturních a architektonických památek.

ALL STARS TEAM nabízí klubům pobyty v různých lokalitách. Nymburk a Brandýs nad Labem jsou vyhlášená sportovní střediska poblíž Prahy, zatímco Písek či Roudnice nad Labem jsou fotbalovými centry českého venkova. Jihovýchod republiky je zastoupen moravskými lázeňskými městečky Slatinice a Luhačovice. Luxusní soustředění lze uskutečnit v půvabném jihočeském městě Hluboká nad Vltavou nebo v západním cípu země ve Františkových Lázních. Severočeské Račice jsou specifické svým zaměřením na vodní sporty. Ke všem místům se lze dopravit letecky, ať už pravidelnými linkami či speciály.

Základní údaje
Oficiální názevČeská republika
Počet obyvatel10,3 miliónu
Úřední jazykčeština
Hlavní městoPraha
Územně - správní členění14 krajů
Měna1 česká koruna (1 Euro = 27 Kč)
Časstředoevropský + 1 hodina


.Mapa kempů

Modré body s míčem označují jednotlivé kempy, kliknutím na ně získáte podrobnější informace. Můžete si také zobrazit seznam kempů..Fotogalerie
   
Foto: All Stars Team


.FOTOGRAFIE jsou chráněny podle autorského zákona. Jejich vlastníkem je agentura All Stars Team, bez jejíhož souhlasu nesmějí být dále kopírovány a reprodukovány v jakékoliv podobě.