All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > Tréninkové kempy > Profil země

Slovensko

 

SLOVENSKO je zemí, která o sobě dává vědět. V pozitivním slova smyslu. Jeho infrastruktura a vybavenost se rychle rozvíjejí. Žijí zde vstřícní a pohostinní lidé. Je bohaté na přírodní krásy i historické památky. Perspektivní pro investory, přitažlivé pro turisty. Také zdejší fotbal má svou kvalitu, zvlášť na reprezentační úrovni. Jeho rozvoji pomáhá i to, že nejlepší slovenští hráči se po skončení kariéry vracejí domů a v klubech působí v pozicích trenérů či manažerů.

ALL STARS TEAM vás zavede do jihozápadní a severní části země. Púchov a Senec disponují moderními sportovními areály, vhodnými pro soustředění profesionálních klubů. Kemp v hlavním městě Bratislavě odpovídá potřebám juniorských týmů. Z těchto lokalit je blízko do Maďarska, Rakouska i České republiky, takže vzniká řada alternativ pro odehrání přípravných zápasů. Specifické pobyty nabízí Tatranská Lomnica ve Vysokých Tatrách, považovaných za nejmenší evropské velehory. Sem lze vyrazit na letní i zimní soustředění. Všechna místa jsou snadno dosažitelná autobusem, s případným využitím leteckých spojů do Bratislavy, Vídně či Popradu.

Základní údaje
Oficiální názevSlovenská republika
Počet obyvatel5,3 miliónu
Úřední jazykslovenština
Hlavní městoBratislava
Územně-správní členění6 krajů
Měna1 Euro
Časstředoevropský + 1 hodina


.Mapa kempů

Modré body s míčem označují jednotlivé kempy, kliknutím na ně získáte podrobnější informace. Můžete si také zobrazit seznam kempů..Fotogalerie
   
Foto: All Stars Team


.FOTOGRAFIE jsou chráněny podle autorského zákona. Jejich vlastníkem je agentura All Stars Team, bez jejíhož souhlasu nesmějí být dále kopírovány a reprodukovány v jakékoliv podobě.