All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > Clients > Article archive > Full article

Psychicky jsme si odpočinuli, tvrdí Eismann (11/16/2016)

Eismann PavelTřiadevadesát soutěžních zápasů v řadě nechyběl v základní sestavě, pak si dal pětizápasovou přestávku, ale teď už opět tři zápasy patří mezi jedenáctku vyvolených. Řeč je o kapitánovi MFK Karviná Pavlu Eismannovi.

Nabrat fyzické a psychické síly do závěrečných tří kol podzimní části nejvyšší soutěže. To je a byl podle Eismanna hlavní cíl během reprezentační přestávky. „V právě končícím týdnu jsme si trochu psychicky odpočinuli, kromě klasických tréninků jsme byli hrát třeba beachvolejbal a víkend máme volný. Od pondělí se už ale se vší vážností začneme připravovat na zápas proti Spartě, který nás čeká v neděli,“ řekl.

Na otázku, jak dopadl zmíněný plážový volejbal, se usmál. „Opravdu s velkým štěstím vyhrála čtveřice Venca Juřena, Jarda Zelený, Tomáš Okleštěk a Braňo Pindroch,“ zazubil se Eismann.

Ještě před reprezentační pauzou musel s celým týmem skousnout nepříjemnou domácí porážku od Slovácka, Karvinští doma nevyhráli od 15. října, tedy tři duely za sebou. Shodou okolností se přestalo dařit s úspěšným dokončením umělého osvětlení. „Nic bych za tím nehledal, je to shoda náhod. Samozřejmě nás to mrzí, protože zápasy pod světly jsou podle mého mínění atraktivnější,“ tvrdí Eismann.

Kapitán také hodnotí i dosavadní zisk sedmnácti bodů. „Je to liga, jiný level než v předchozích sezónách. Sedmnáct bodů není špatných, ale se Slováckem to chtělo něco uhrát. V posledních třech zápasech ještě chceme získat pár bodů i kvůli našim vynikajícím fanouškům. Kolik? Nerad bych to ventiloval, tohle zůstane v kabině,“ uzavřel Pavel Eismann.

www.mfkkarvina.cz :: player's profile