All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > O nás

All Stars Team

ALL STARS TEAM s.r.o. je česká sportovní a marketingová agentura, založená v roce 2006. Zaměřuje se na zajišťování servisu a manažerských služeb sportovním týmům, skupinám i jednotlivcům, přičemž prioritní postavení má fotbal. Její know-how vychází z dlouholetých profesních zkušeností, detailní znalosti prostředí a četných kontaktů přesahujících rámec České republiky. Firemní filozofie zdůrazňuje prvotřídní kvalitu poskytovaných služeb, korektnost a spolehlivost v jednání, individuální přístup vůči všem obchodním partnerům a klientům. Služby agentury jsou komplexní a vzájemně provázané, neboť v jejím vedení stojí držitelé mezinárodních licencí Registrovaný zprostředkovatel (s účinností od 1.4. 2015 z rozhodnutí Výkonného výboru FIFA nahrazuje dříve používaný statut Players´ Agent) a UEFA Match Agent.

ALL STARS TEAM je každoročně pořadatelem mezinárodního juniorského fotbalového turnaje All Stars Cup. Jde o prestižní akci v dané věkové kategorii, jíž se účastní nejlepší domácí kluby a špičkové týmy ze zahraničí. Turnaj se uskutečňuje ve spolupráci s Městskou částí Praha 10, Magistrátem hlavního města Prahy, Fotbalovou asociací České republiky a spolupořádajícími kluby SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905.

ALL STARS TEAM má také specializované pracoviště primárně zajišťující leteckou dopravu v rámci cestovního sportovního servisu. Jedná se především o lety charterové, ale i prostřednictvím pravidelných linek. Tento servis, obvykle zahrnující transferové i ubytovací služby, je určen všem sportovcům, jejich doprovodu, samozřejmě také fanouškům či klientele VIP. Nehraje roli, jde-li o jednotlivce, menší skupiny či početnější výpravy. Pravidelnými firemními klienty bývají např. tuzemské fotbalové kluby, cestující k zápasům v rámci evropských pohárových soutěží.