All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > Clients > Article archive > Full article

Hošek: Je to pro nás těžká rána, ale zvedneme se (9/18/2017)

Hošek JanVylepšili finální fázi, ale totálně propadli v té obranné. Karvinští v sobotu prohráli 3:5 se Sigmou Olomouc. Po utkání hledal příčiny porážky skleslý stoper Jan Hošek.

Honzo, začátek byl doslova hororový. Dva góly za deset minut v tak důležitém utkání je problém, ne?
Jasně, ale my jsme prospali komplet úvodních třicet minut. Pak už se to těžko dohání. Pomohlo nám snížení, krátce po pauze jsme i vyrovnali, ale pak zase dostaneme úplně zbytečný gól. Chtěli jsme hrát od začátku nátlakově, ale naopak Sigma tam hned měla několik situací, které volaly po gólu.

Celkově pět gólů ve vaší síti, čím to? Soustředili jste se víc na útok, když jste se v posledních zápasech trápili v zakončení?
Těžko říct. Za stavu 2:2 jsme měli dát třetí gól a mohlo se to upínat úplně jiným směrem. Říká se, že když nedáte góly, tak nemůžete vyhrát. Vidíte, dali jsme doma tři a stejně nic. Dostat pět gólů doma je strašně moc.

Společným jmenovatelem všech obdržených branek byly střely uvnitř pokutového území, kde měli střelci Sigmy moře času na zakončení, což určitě není dobrá vizitka. Vnímáte to podobně?
Je to škoda, něco se k nim odrazilo, je to i o štěstí. Ale ano, Sigma tam měla až moc prostoru. Špatně jsme jejich hráče pokrývali, bohužel.

Aktuálně taháte šňůru čtyř proher v řadě. Jak z toho ven?
Je to pro nás těžká rána, to každopádně. Ale zlomíme to, máme zkušené mužstvo a dostaneme se z toho.

www.mfkkarvina.cz :: player's profile