All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > Clients > Article archive > Full article

Na Stínadla se vrací Jan Hošek (5/29/2018)

Hošek JanTeplická Stínadla hlásí už druhou letní posilu, po estonském záložníkovi Siimu Lutsovi, který přišel z Bohemians Praha, se zpět na sever Čech vrací stoper Jan Hošek, který v posledních dvou sezónách patřil k oporám Karviné. "Honza Hošek se vrací do známého prostředí, v Karviné odehrál dvě velmi dobré sezóny. Vedl jsem ho v reprezentační jednadvacítce, takže ho dobře znám a věřím, že pro nás bude posilou," říká k přestupu sportovní ředitel Jakub Dovalil.

Devětadvacetiletý Hošek je odchovancem Slavie Praha, ale do Teplic přišel z Edenu už v jednadvaceti letech. V Teplicích pak působil až do ledna 2016, kdy odešel do Karviné. Mezitím ještě stihl hostování v Cracovii Krakow a Baníku Sokolov. "Volal mi pan Dovalil a seběhlo se to hrozně rychle. Jsem moc rád, že se můžu vrátit do známého prostředí," pochvaloval si střední obránce.

V posledních dvou sezónách Hošek pravidelně nastupoval za Karvinou, za kterou odehrál 51 utkání a vstřelil jednu branku, právě do sítě Teplice na podzim 2016. Celkem má v lize Hošek odehráno 108 utkání, ve kterých vstřelil tři branky, dvě za Teplice a jednu do sítě Teplic.

www.fkteplice.cz :: player's profile