All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > Clients > Article archive > Full article

Dukla podepsala další dva hráče (7/23/2019)

Jakab JosefDukla do svých řad přivedla další dva fotbalisty. Ještě před začátkem sezóny podepsali smlouvu na 3 roky záložník Josef Jakab a obránce Daniel Fišl.

Záložník Josef Jakab není Dukle úplně neznámý. Před 4 lety přišel na Julisku na hostování ze Slavie a v dresu dukelské Juniorky nastoupil do 18 zápasů. Zároveň má zkušenosti z třetí nejvyšší soutěže u nás. Za Slavoj Vyšehrad odehrál 19 utkání v ČFL.

"Josef prošel mládeží SK Slavia Praha a následně přestoupil do Slavoje Vyšehrad, odkud po půl roce přestoupil do divizního Českého Brodu. Svými výkony v divizi zaujal nejeden tým z druhé ligy. Původně byl jeho příchod připravovaný pro náš B tým, který je ve třetí nejvyšší soutěži, kde měl být lídrem a oporou, a během půl roku by se měl poprat o místo v A týmu, ale trenéra Skuhravého v přípravě natolik zaujal, že se Josef zabydluje v kádru A mužstva už nyní a stává se jeho stálým členem. Josef podepsal v FKD smlouvu na tři roky a já mu přeji rychlou adaptaci a mnoho sportovních úspěchů," uvedl k příchodu Josefa Jakaba ředitel Pavel Vandas.

https: :: player's profile