All Stars Team
ValínVejmelka
All Stars Team > Tréninkové kempy > Základní informace

Základní informace

ALL STARS TEAM zajišťuje tréninkové kempy v České republice v průběhu celého roku, v letních i zimních měsících. Zdejší klimatické podmínky jsou poměrně příznivé. V létě panuje příjemné slunečné počasí s denními teplotami okolo 25°C. Sluneční svit nebývá nijak vysilující a je pravidelně střídán mírnou oblačností a osvěžujícím lehkým větrem. V zimě je sice chladněji, často se sněhovou nadílkou, přesto tu lze absolvovat kvalitní fyzickou i herní přípravu, zejména díky početným hřištím s umělým povrchem.

ALL STARS TEAM zajišťuje také tréninkové kempy v zahraničí. V zimních měsících zejména v Portugalsku, Turecku a ve Španělsku, v létě především na Slovensku, v Rakousku a Itálii. V případě zájmu agentura organizuje soustředění i v dalších zemích, ať už v Evropě či na jiných kontinentech.

ALL STARS TEAM věnuje velkou pozornost výběru vhodných lokalit a ubytovacích zařízení. Nabízí místa prověřená praxí, s kvalitními tréninkovými a hracími plochami i odpovídajícím relaxačním a rehabilitačním zázemím. S referencemi na kluby, které zde už v minulosti pobývaly.

ALL STARS TEAM připravuje tzv. pobyty šité na míru, dle přání a požadavků klubu. Zabezpečí například, aby mužstvo v daném termínu nesdílelo vybraný hotel s jiným fotbalovým klubem a nebylo tak omezováno ve svém plánovaném programu. Anebo naopak nasměruje mužstvo do míst, kde ve stejnou dobu trénují i jiné týmy a snadněji tím zprostředkuje sehrání vzájemných přátelských utkání.

ALL STARS TEAM poskytuje osobní asistenci. Při inspekčních návštěvách zástupců klubu na vytipovaném místě stejně jako během pobytu týmu ve vybraném hotelu. Jen tak lze rychle jednat, vyřídit vše potřebné, reagovat na jakýkoliv podnět, žádost či připomínku.

.Obecně platí, že čím dříve se klub rozhodne pro výjezd na tréninkový kemp, tím lépe je možno jej uspořádat. Jednak je čas na důkladnou přípravu a dotažení nejrůznějších organizačních záležitostí, jednak je k dispozici bohatší výběr nezaplněných míst.